Telefonla Elektrikli Çit Alarm Sistemi

Lazer Tarayıcılı Kuş Kovucu

Telefonla Elektrikli Çit Alarm Sistemi

Tarım alanlarını ve arı kovanlarını zararlı hayvanlardan korumak için kullanılan elektrikli çit tesislerinin arızalarını ve çevresindeki canlı varlıkların hareket algılamalarını sahadan uzakta bulunan yetkili şahıslara sms mesajı yolu ile bildiren bir sistemdir.

Sistem sadece gsm hizmetinin bulunduğu yörelerde kurulabilir. sistemi satın alırken kullanıcının telefon numarası sisteme kaydedilir.

Bilindiği gibi elektrikli çit tesislerindeki herhangi bir arızadan dolayı çit tellerinin caydırıcılık özelliği kaybolmakta, tesisin işlevsiz duruma gelmesine sebep olmaktadır.

Alarm sistemi, elektrikli çit cihazının arızasını, çit tellerinin toprağa kaçak yapmasını, bitkilere ve hayvanlara dokunmasını, akünün boşalmasını ve ayrıca sensörün etrafındaki hareketlenmeleri algılayıp kullanıcının telefonuna “dikkat! sahada ariza – sensör de algılama” sms mesajını gönderir.

Bu işlem kablosuz olarak sensor, alıcı-verici ve gsm terminal üniteleri vasıtası ile gerçekleştirilir.

Sistemin kurulumu ve çalışması ile ilgili bilgiler kullanma kılavuzunda açıklanmıştır.

 

Telefonla Elektrikli Çit Alarm Sistemi Kurulum

Telefonla Elektrikli Çit Alarm Sistemi Kurulum

Hakkımızda

30 seneyi aşkın faaliyet gösteren firmamız elektronik sektöründe TV aksesuarları, ev elektroniği, elektrikli cihazlar üretimini gerçekleştirmiş olup, piyasada eksikliği görülen ürünlere yönelmiştir. DEVAMI