Lazer Tarayıcılı Kuş Kovucu

Lazer Tarayıcılı Kuş Kovucu

Lazer Tarayıcılı Kuş Kovucu

Bilindiği gibi doğadaki kuşların kondukları ve yuvalandıkları yerlerde bıraktıkları atıklar, çıkardıkları sesler ile insanların bulunduğu ortamlarda sağlık ve kirlilik sorunları yaratıp rahatsızlıklara yol açmaktadır. Kuşları kaçırma özelliği olan LAZER ışınından faydalanarak üretilen Lazer Tarayıcılı Kuş Kovucu cihaz; ışının döner nitelikte oluşu ve kuşlara, insanlara zarar vermeyecek kadar düşük güç seviyesinde çalışması sebebiyle tamamen çevre dostu bir özelliğe sahiptir.

Lazer Tarayıcılı Kuş Kovucu cihazın etkili olduğu kuş türleri olarak: güvercin, karga, martı, sığırcık, serçe, ağaçkakan, yarasa, kırlangıç, karabatak, baykuş, kartal, doğan, şahin vs. sayılabilir.

Lazer Tarayıcılı Kuş Kovucu cihazın kullanma alanları olarak: yerleşim mekanları, çatı, balkon, verandalar, tarla, bahçeler, fabrika binaları, depo, hangarlar, gıda işletmeleri, tekne ve yat limanları, taşımacılık platformları vs sayılabilir.

Cihazın açılıp – kapatılması uzaktan kumanda ile veya özel bir sensörün (opsiyoneldir) kuşları algılamasıyla otomatik olarak sağlanır.  Detaylar kullanma kılavuzunda açıklanmıştır. Yağmurlu karlı, fıskiyeli ortamlarda sudan korumak üzere özel şeffaf bir kabin tarafımızdan temin edilebilir (kabin opsiyoneldir).

Kullanma kılavuzunu indirmek için tıklayınız.

Teknik Özellikler

Işın rengi:  Yeşil

Çıkış gücü:  50 mW

Dalga boyu: 532 nm

Tarama açısı: 180 derece

Etki mesafesi: 100 m

Cihazın besleme voltajı: 12 V DC

Besleme akımı: 0,5 A

Çalışma ortam sıcaklığı: 10 – 35 derece

Uzaktan kumanda etki menzili: 100 m

Kablosuz özel sensör etki menzili: 100 m

Ağırlık: 750 g

Boyutlar: 21 x 13 x 15 cm

Lazer Tarayıcılı Kuş Kovucu Uygulama

Lazer Tarayıcılı Kuş Kovucu Uygulama

Hakkımızda

30 seneyi aşkın faaliyet gösteren firmamız elektronik sektöründe TV aksesuarları, ev elektroniği, elektrikli cihazlar üretimini gerçekleştirmiş olup, piyasada eksikliği görülen ürünlere yönelmiştir. DEVAMI