Lazer Tarayıcılı Kuş Kovucu

Lazer Tarayıcılı Kuş Kovucu

Lazer Tarayıcılı Kuş Kovucu

Bilindiği gibi doğadaki kuşların kondukları ve yuvalandıkları yerlerde bıraktıkları atıklar, çıkardıkları sesler ile insanların bulunduğu ortamlarda sağlık ve kirlilik sorunları yaratıp rahatsızlıklara yol açmaktadır. Kuşları kaçırma özelliği olan lazer ışınından faydalanarak üretilen Lazer Tarayıcılı Kuş Kovucu cihaz; ışının döner nitelikte oluşu ve kuşlara, insanlara zarar vermeyecek kadar düşük güç seviyesinde çalışması sebebiyle tamamen çevre dostu bir özelliğe sahiptir.

Lazer Tarayıcılı Kuş Kovucu cihazın etkili olduğu kuş türleri olarak: güvercin, karga, martı, sığırcık, serçe, ağaçkakan, yarasa, kırlangıç vs sayılabilir.

Lazer Tarayıcılı Kuş Kovucu cihazın kullanma alanları olarak: yerleşim mekanları, çatı, balkon, verandalar, tarla, bahçeler, fabrika binaları, depo, hangarlar, gıda işletmeleri, tekne ve yat limanları, taşımacılık platformları vs sayılabilir.

Lazer ışınının taraması uzaktan kumanda ile başlatılan  Lazer Tarayıcılı Kuş Kovucu cihazın kullanımı, kılavuzunda açıklanmıştır.

Teknik Özellikler

Işın rengi:  Yeşil

Çıkış gücü:  100 mW

Dalga boyu: 532 nm

Tarama açısı: 180 derece

Etki mesafesi: 100 m

Cihazın besleme voltajı: 12 V DC

Besleme akımı: 0,5 A

Uzaktan kumanda etki menzili: 100 m

Hakkımızda

30 seneyi aşkın faaliyet gösteren firmamız elektronik sektöründe TV aksesuarları, ev elektroniği, elektrikli cihazlar üretimini gerçekleştirmiş olup, piyasada eksikliği görülen ürünlere yönelmiştir. DEVAMI