Elektrikli Çit Sistemleri

Elektrikli Çit Sistemleri

Elektrikli Çit Sistemleri

Tarım ve hayvancılıkta korunması gereken ekili bir tarlada veya arıcılık yapılan bir alanda zararlı hayvanlara karşı ürettiği elektriksel şok darbelerini elektrikli çite aktaran bir cihazdır.

Bu cihaz; çevre normlarına uygun olup, çite dokunan hayvanlara kalıcı bir hasar vermeden, sadece onların bölgeden uzaklaşmasını sağlar.

Cihazın; otomatik olarak sadece gece veya 24 saat devamlı çalıştırma seçeneği, tarım alanına çalışma için girerken çitin elektriği uzaktan kumanda ile kesme imkanı, voltajı düşen aküler için lamba ile uyarı yapması gibi özellikleri mevcuttur.

– Elektrikli Çit Enerji Kaynağı cihazlarımız ayı, domuz, inek, boğa, at gibi büyükbaş hayvanlar için üretildiği gibi koyun, keçi, kurt, köpek, tilki, sansar gibi küçükbaş ve kümes hayvanları için de çeşitli güçlerde üretilmektedir.

– Elektrikli Çit Sisteminde kullanılacak jel akü, güneş paneli, çit teli, izolatör, plastik direk, kapı seti gibi malzemeler tarafımızdan temin edilebilmektedir. Bağlantı kabloları ve topraklama çubuğu ise ücretsiz olarak sunulmaktadır.

– Elektrikli Çit Voltaj Ölçü Aleti ile birlikte sistemdeki arızayı sahada siren ile veya cep telefonuna SMS mesajı ile bildiren Alarm Cihazı Sistemi de ürünlerimiz arasında bulunmaktadır.

– Elektrikli Çit Sistemine zarar verebilecek kurt, ayı, domuz gibi yırtıcı hayvanlar için üretilen, onları şiddetli köpek, tüfek, ve kurt sesleri ile çitlere dokunmadan uzaklaştıran KOVUCULAR da ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

– Kovandaki arılara zarar veren ARI KUŞLARINA karşı Uçan Şahin Sesli, Maketli ARIKUŞU KOVUCU ürünümüz bal üretiminde artış sağlamaktadır.

– Arıcılık ile ilgilenen veya yeni başlayanlar için Elektrikli Çit Sisteminin kurulumundan itibaren ve yukarıda belirtilen malzemeler ile ilgili devamlı danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Teknik Özellikler

Besleme Kaynağı: 12 Volt/12 Amper jel akü veya 2A adaptör

Etki Alanı: 5-15-25 dönümlük araziler

Üretilen Enerji: 1.0 – 2.5 – 5.0 joule

Şok Darbe Gerilimi: 10.000 volt

Darbe Tekrarlama Aralıkları: 2 saniye

Darbe Süresi: 0.1 m.saniye

Çalışma Ömrü: 30.000 saat

Garanti: 2 yıl

Hakkımızda

30 seneyi aşkın faaliyet gösteren firmamız elektronik sektöründe TV aksesuarları, ev elektroniği, elektrikli cihazlar üretimini gerçekleştirmiş olup, piyasada eksikliği görülen ürünlere yönelmiştir. DEVAMI